Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Dobrzykowice - Oferty sprzedaży domów

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 150 000 zł163,74 m² 7 023,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Dobrzykowicach przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Dostępna prawa połowa przestronnego bliźniaka z dużym ogrodem oraz pełnym uzbrojeniem w media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Dom dwukondygnacyjny typ B z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny Opis: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 375 zł139,75 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Segment skrajny. Dom dwukondygnacyjny typu C z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł122,12 m² 7 443,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 000 zł114 m² 6 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł114,90 m² 6 570,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Wiosennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł118,88 m² 7 646,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł113,10 m² 6 675,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Jesiennej w Dobrzykowicach, zaledwie 3 km od granic Wrocławia. Parter przestrzeń do wspólnego spędzania czasu Parter domu został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł113,10 m² 6 675,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł114,90 m² 6 570,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł148,80 m² 7 056,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Komfortowa willa położona tylko 3 km od granic Wrocławia wśród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Na osiedlu nowo utworzona szkoła podstawowa. W niedalekiej odległości liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

986 000 zł116 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, garażem i poddaszem użytkowym! Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 000 zł102 m² 9 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł166,23 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica dom gotowy do zamieszkania Powierzchnia użytkowa budynku 128,34 + garaż 15,31 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł164,07 m² 7 009,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużą ilością światła dziennego i dobrze zaplanowaną przestrzenią do codziennego życia. Wysokie wnętrza oraz południowo-wschodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 350 000 zł244,20 m² 5 528,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł256,10 m² 7 805,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

Opiekun oferty:Konrad rakowieckitel.:   Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 256,1 m2 położony jest w Dobrzykowicach, w cichej i zielonej okolicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł113,72 m² 6 683,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i spokojnej części miejscowości Dobrzykowice idealny dla rodzin szukających komfortu życia blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł121,24 m² 8 198,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł114 m² 6 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł89 m² 9 977,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesny, komfortowy, gotowy do zamieszkania! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzy ci się własny ogród, szukasz nowego domu ale nie chcesz tracić czasu na jego wykończenie? Mamy coś specjalnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł120 m² 9 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wykończony i urządzony dom w Dobrzykowicach o powierzchni 120 m . To propozycja dla osób, które szukają swojego pierwszego domu, chcą się wprowadzić bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 500 zł102 m² 9 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 000 zł157,64 m² 8 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł113,72 m² 6 375,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 113,72mkw Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Planowane przekazanie kluczy wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 500 zł102 m² 9 593,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123,20 m² 7 297,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 375 zł139,75 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Wiosennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

832 000 zł103 m² 8 077,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Kupujesz bez prowizji a ja prowadzę Cię przez cały proces jak własnego klienta! Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie przestrzeń, spokój i świetną jakość życia ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł123,20 m² 6 728,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł91,13 m² 8 767,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i fotowoltaiką | Dobrzykowice | pod klucz! Bez pcc! pod klucz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 113,72mkw Szereg skrajny Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Planowane przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł122,12 m² 7 697,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij