Dom Dobrzykowice
Dobrzykowice, dolnośląskie
- 1 277 000 zł
- 157,64 m²
- 8 101 zł/m²
Piotr Majewski
Skontaktuj się
Dom Dobrzykowice
Dobrzykowice, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Dom Dobrzykowice
Zaktualizowane: 7 maja 2026
1 277 000 zł 157,64 m² 8 101 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom wolnostojący
5
670 m²
garaż wolnostojący
2027
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
670 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2027Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 277 000 zł (8 101 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Dobrzykowice)
- Dostępny: czerwiec 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 157,64 m², 5 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2027
- okna: plastikowe
- Działka: 670 m²
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SMOLIK MAJEWSKI INWESTYCJE BIURO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 381534
Lokalizacja
- Adres: Dobrzykowice, Czernica, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących spokojne otoczenie, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia w sąsiedztwie zieleni!
Realizacja| Czerwiec 2027
NIERUCHOMOŚĆ 157,64 M2 SKŁADA SIĘ Z:
Parter:
- pokoju dziennego (43,4 m2),
- kuchnia (14 (...)