Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice, dolnośląskie

  • 1 145 000 zł
  • 142 m²
  • 8 063,38 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Maskulani...

Skontaktuj się

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

1 145 000 zł

142 m²

8 063,38 zł/m²

Dom Dobrzykowice

Zaktualizowane: 23 maja 2026

1 145 000 zł 142 m² 8 063,38 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
298 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2010

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

298 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2010

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 145 000 zł (8 063,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 142 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2010
  •   technika budowy: tradycyjna; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Działka: 298 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

**Zielone Osiedle komfortowy dom dla rodziny tuż pod Wrocławiem**

Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodny dojazd do miasta? Ta oferta spełni oczekiwania rodzin ceniących komfort życia i funkcjonalną przestrzeń.

Na sprzedaż środkowy segment w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych z 2010/2011 roku, przy wschodniej granicy Wrocławia. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (ok. (...)

Agent

Joanna Maskulanis

604 862...

604 862 184

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.